Nasi dobroczyńcy

Bardzo dziękujemy wszytkim firmom, stowarzyszeniom, szkołom, osobom prywatnym oraz tym, którzy przyczynili się do odbudowania naszej szkoły po majowej i czerwcowej powodzi oraz wspomogli materialnie ucznów i nauczycieli naszego gimnazjum, którzy ucierpieli z powodu tego żywiołu.


Urząd Miasta w Kielcach
Polska Rada Centrów Handlowych w Warszawie
REBA Organizacja Odzysku S.A. w Warszawie
Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni, Zakład Konserwacji Terenów Zieleni i Produkcji Roślin w Kielcach
Fundacja Dorośli Dzieciom w Starachowicach
Miasto Partnerskie – Emmendingen, Niemcy
ROSSMANN – supermarkety drogeryjne Polska Sp. z o.o.
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej w Warszawie
Namysłowski Ośrodek Kultury w Namysłowie
Firma Kotniz – Białystok – Zaścianki
PCM Slough Parish Polish w Anglii
Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie
Limar Sp. z o.o. w Częstochowie
Polska Akcja Humanitarna z siedzibą w Warszawie
Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej z siedzibą w Gdyni
Cersanit S.A. Kielce
Firma "MICRO-TRANS" Państwa Beaty i Damiana Czajów
Poldar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pan Dariusz Głębocki
Zespół Placówek Oświatowych w Boronowie
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Boronowie
Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Gaik" w Nieśpielinie
Fundacja LES ENFANTS DE L’AMBRE w Gdańsku
Centrum Rehabilitacji Rolników Krus – Horyniec Zdrój
Instytut Nafty i Gazu w Krośnie
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Pawłowie
Członkowie Walnego Zgromadzenia Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Pawłowie
Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność w PTK – Gdynia
Regionalna Izba Gospodarcza – Piotrków Trybunalski
Zarząd Główny Polskiego Związku Wędkarskiego
Zarząd Okręgu Mazowieckiego Polskiego Związku Wędkarskiego
Koło nr 2 PZW Warszawa – Żoliborz
Koło nr 4 PZW Warszawa – Praga Południe
Koło nr 8 PZW Warszawa Wola
Koło nr 7 PZW Warszawa Ochota
Koło nr 32 PZW przy Sztabie Generalnym WP
Koło nr 79 PZW Warszawa Ursus
p. Tomasz Frelik członek Koła nr 6 PZW Warszawa Wola
Unia Federalistów Europejskich w Łodzi
Stowarzyszenie Ochrony Dziedzictwa Narodowego w Kielcach
ZG ZNP Sandomierz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Kielcach
Szkoła Podstawowa nr 234 w Warszawie
Gimnazjum w Kraszewicach
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Skarżysku-Kamiennej
Szkoła Podstawowa nr 3 w Skarżysku-Kamiennej
Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Zespół Szkół nr 7 w Gdyni
Gimnazjum im. gen. K. Tańskiego w Chmielniku
Gimnazjum nr 5 Szkolne Koło PCK w Lublinie
Zespół Szkół Ekonomicznych w Lesznie
Szkoła Podstawowa nr 44 w Białymstoku
Publiczne Gimnazjum w Gruszczycach
Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich
Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach
Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach
Zespół Szkół Rolniczych im. mjra Henryka Dobrzańskiego-Hubola w Sokółce
Zespół Szkół nr 76 w Warszawie
Zespół Szkół nr 77 w Warszawie
Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo Usługowych w Gdańsku
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Pile
Zespół Szkół w Chybicach
Gimnazjum nr 2 w Chojnowie
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Zespół Szkół nr 4 w Pułtusku
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Kielnie
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Pułtusku
Publiczna Szkoła Podstawowa w Bobach
Publiczna Szkoła Podstawowa w Płocochowie
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przemiarowie
Przedszkole nr 4 w Pułtusku
Przedszkole nr 5 w Pułtusku
Przedszkole nr 3 w Pułtusku
Gimnazjum nr 25 w Zespole Szkół nr 84 w Warszawie
Szkoła Podstawowa w Gniewkowie
Gimnazjum im. Jana Pawła II
Rada Rodziców przy Zespole Szkół nr 1
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 71 w Łodzi
Gimnazjum nr 1 w Chrzanowie
Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Katowicach
Publiczne Gimnazjum nr 5 w Białymstoku
LI Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
Zespół Szkół nr 1 w Żorach
Zespół Szkół w Kleszczewie

Maciej Bogdański – Warszawa
ks. Antoni Balcerzak – Inowrocław
Piotr M. Hajac – Wrocław
Izabela Boruk LOGISTYKA – Szczecin
Elżbieta M. Cetnerowska – Gdańsk
Katarzyna Engwert-Malajkat – Warszawa
Karolina Jastrzębska i absolwenci AWF w Gorzowie
Marlena Łukaszek - Sandomierz
Leokadia Doktór – Warszawa
Karolina Jastrzębska – Myślibórz
Andrzej Skupień – Biały Dunajec
Sylwester Kolanowski – Górno
Bogdan i Małgorzata Orzeszek – Warszawa
Małgorzata Węglowska – Katowice