Antologia Gimnazjalnych Mistrzów Prozy
dyrekcja

V edycja konkursu na opowiadanie twórcze - rok szkolny 2013/2014

Dnia 23 października bieżącego roku odbyła się w naszej szkole V edycja konkursu na opowiadanie twórcze. Motyw przewodni tegorocznych prac konkursowych brzmiał: "Zarzuciła plecak na ramię i ruszyła w górę drogi. Przyspieszyła kroku, a kręta ścieżka doprowadziła ją prosto do...".Komisja konkursowa po wielokrotnym, szczegółowym przeanalizowaniu 33 prac konkursowych postanowiła nagrodzić:

Wyróżniono także opowiadania: Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się na najbliższej ogólnoszkolnej uroczystości. Zapraszamy do przeczytania fragmentów zwycięskich opowiadań zamieszczonych na łamach Antologii Gimnazjalnych Mistrzów Prozy. Opowiadania te można znaleźć pod poniższym linkiem.

Antologii Gimnazjalnych Mistrzów Prozy - rok szkolny 2013/2014.

IV edycja konkursu na opowiadanie twórcze - rok szkolny 2012/2013

W dniu dniu 25 października bieżącego roku odbyła się w naszej szkole już IV edycja konkursu na opowiadanie twórcze. Po wnikliwym przeanalizowaniu 26 prac pisemnych komisja konkursu postanowiła nagrodzić:

Antologii Gimnazjalnych Mistrzów Prozy - rok szkolny 2012/2013.

III edycja konkursu na opowiadanie twórcze- rok szkolny 2011/2012

Komisja konkursowa po wnikliwym, kilkukrotnym przeanalizowaniu 22 prac pisemnych postanowiła nagrodzić:

Wyróżniono także opowiadania: Zapraszamy do przeczytania fragmentów zwycięskich opowiadań z III edycji konkursu gimnazjalnego mistrza prozy. Opowiadania te można znaleźć pod poniższym linkiem.

Antologii Gimnazjalnych Mistrzów Prozy - rok szkolny 2011/2012.

II edycja konkursu - rok szkolny 2010/2011

Dnia 15 czerwca 2011 r. odbyła się w naszej szkole II edycja konkursu na opowiadanie twórcze. Temat tegorocznego konkursu brzmiał: „W podziemiach starego klasztoru odkryłeś tajemną inskrypcję - Tam skarb twój, gdzie serce twoje”.

Komisja konkursowa po wielokrotnym, szczegółowym przeanalizowaniu 21 prac konkursowych postanowiła nagrodzić:

Wyróżniono także opowiadania: Zapraszamy do przeczytania fragmentów zwycięskich opowiadań z II edycji konkursu gimnazjalnego mistrza prozy. Opowiadania te można znaleźć pod poniższym linkiem.

Antologii Gimnazjalnych Mistrzów Prozy - rok szkolny 2010/2011.

I edycja konkursu - rok szkolny 2009/2010

Pod koniec października rozstrzygnięto konkurs na opowiadanie twórcze. Konkurs ten przeprowadzono w maju ubiegłego roku szkolnego, lecz powódź ,która dotknęła naszą szkołę, uniemożliwiła jego rozstrzygnięcie.

Komisja konkursowa po wielokrotnym, szczegółowym przeanalizowaniu 24 prac postanowiła nagrodzić:

• Jędrzeja Dragana z kl. Ia
  • Agnieszkę Niedbałę z kl. IIa
  • Katarzynę Augustynowicz z kl. IIIa (absolwentka szkoły)
Wyróżniono także opowiadania:
  • Macieja Dyjaka z kl. IIa
  • Agnieszki Bijak z kl. IIa
  • Iwony Kobuszewskiej z kl. IIa oraz
  • Anny Żuber z kl. IIb

Antologii Gimnazjalnych Mistrzów Prozy - rok szkolny 2009/2010.